.

.

Jockey Жените Висока Waisted Блокирам Legging

Jockey Жените Висока Waisted Блокирам Legging

DEN 599.76

Количина на стоки
Достапно на барање

83% Полиестер, 17% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Материјал : Двоен Двострано Бранеа Полиестер/Spandex блокирам изградба направена со трајни и еластичен ткаенини.Нашите Поли Spandex мешавина ви држи ладно и суво додека обезбедување на долготрајна удобност, поддршка и целосна покриеност.Дизајнирано за да се отстрани влагата од телото.Широк Корселе : Широк еластична корселе кој додава поддршка додека контура вашиот облик.Обезбедување нежна компресија оставајќи го ви со кул, мазна се чувствуваат.Изградена во Gusset со влага wicking лагер.Џеб Детали : Скриени корселе џеб за практично складирање. 25" Inseam - Џокеј рефлексивни лого.Додадете овие Jockey висока половината блокирам leggings на вашиот тренингот гардероба ротација.Овие, како и сите наши други активни leggings, имаат влага wicking способност, како и breathability за долготрајна удобност.Овој стил доаѓа во различни бои.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ