.

.

Премиер-Линија Производи 17975 Casement Прозорец Оператор, 10-3/4-Инчен Е Реверзибилна, Хром

Премиер-Линија Производи 17975 Casement Прозорец Оператор, 10-3/4-Инчен Е Реверзибилна, Хром

DEN 532.32

Количина на стоки
Достапно на барање

Уни-Хром Финиш.Овој производ е произведен во Кина.Дрво Casement Прозорец Оператор.Реверзибилна Оператор.Одговара На Десната Или Левата Рака Windows.Реверзибилна casement оператор за занишан дрво casement windows.Цинк заврши.Тешки фрлија црв опрема.Расположението на 90 Degree или начин.Се вклопува Parlyn дрво windows.Опис на производот Реверзибилна casement оператор за занишан дрво casement windows.Не раце оператор бара само 1-3/8 Во.просторот меѓу екранот и sash.Тешки фрлија црв опрема.Расположението на 90 степен или начин.Се користи од страна на Parlyn.Од Производителот Реверзибилна casement оператор за занишан дрво casement windows.Не раце оператор бара само 1-3/8 Во.просторот меѓу екранот и sash.Тешки фрлија црв опрема.Расположението на 90 степен или начин.Се користи од страна на Parlyn.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ