.

.

Звук Бар, BESTISAN 100 Вати Звук Барови за ТВ со Изграден во Subwoofer и Под-Од Пристаништето домашно Кино Систем (32 инчи, Bluetooth 5.0, 3 Аудио Режими, Бас Прилагодливи, Допир Контро?

Звук Бар, BESTISAN 100 Вати Звук Барови за ТВ со Изграден во Subwoofer и Под-Од Пристаништето домашно Кино Систем

DEN 2375.04

Количина на стоки
Достапно на барање

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Интегрирани 2. 1 Канал Soundbar : пошегува со 2 полна ranger звучници и 2 изградена-во под-woofers да дава извонредно кино искуство и да го замени вашиот ТВ е вградените звучници со подлабоко бас и кристално јасна шепоти.Жица или Безжични Конекции : Поврзете физички преку дигитален оптички, коаксијален дигитален, или ПОМОШЕН конекции.Алтернативно, крак за безжично преку Bluetooth 5. 0. Дополнителен ПОМОШЕН од пристаништето за да го поврзете вашиот тековниот активен subwoofer за ултра-длабок бас.Допрете или Далечински Управувач : Dual операција начини за погодност кои се карактеризираат со висок степен на метал контроли и далечински да се прилагоди на репродукцијата settings вклучувајќи јачина на звук и песна избор (не се компатибилни со универзален далечински).Оптимизирано Аудио : Користете го далечинскиот управувач за да се префрлате помеѓу филм, музика, и дијалог начини да се прилагоди на звучниот излез на вашата забава.Повеќе Поставување, Повеќе Опции : Седи рамен под ТВ екранот или безбедно месеци на ѕидот за елегантни, домот за домашно кино setup.Вклучени компоненти : адаптер, далечински управувач, рка кабел, оптички кабел, упатство, планината колекции.Звучник тип : Dual Јазик.Боја : 32 инчен темна црна.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ