.

.

ZJchao Велосипед Кочница Лост, 1Pair 24mm Алуминиум Легура Велосипед Handlebars Бар се Справи со Планински Велосипедизам Кој Одлично за Еден Брзини Фиксна Опрема Употреба

ZJchao Велосипед Кочница Лост, 1Pair 24mm Алуминиум Легура Велосипед Handlebars Бар се Справи со Планински Велосипедизам

DEN 429.36

Количина на стоки
Достапно на барање

ХУМАНИЗИРАНО ДИЗАЈН : алуминиум легура велосипед кочница на менувачот е лесен и ергономски облик, На капи се рамни и текстура за зголемена контрола.ПРИМЕНА ОПСЕГ : Нашата велосипедска кочница лост одлична за една брзина, фиксна опрема или сопствени апликации.Тоа е широко се користат како велосипед додатоци.ПРАКТИЧНОСТ : Ова е еден пар на алуминиумски и ultralight не-интегрирана сопирачка показател за планински велосипед, идеален да се заменат истрошени или скршени оние.ПОГОДЕН ЗА : Овој велосипед сопирачки нуди добра чувствителност, 2 бои за избор, одличен додаток за велосипедизам ентузијасти.Одговара за 24mm велосипед handlebars.ИЗДРЖЛИВИ : Овој пар на висока цврстина алуминиум легура велосипед кочница држела е издржлив и кул, тоа носи добра рака чувство и кочница чувство.Карактеристики : елоксирани алуминиумски легури лост ножеви е лесен и ергономски облик, На капи се рамни и текстура за зголемена контрола.Одлично за една брзина, фиксна опрема или сопствени апликации.Овој производ е ultralight не-интегрирана сопирачка лост за развој на планински велосипед.Одговара за 24mm велосипед handlebars.Нуди добра чувствителност, 2 бои за избор, одличен додаток за велосипедизам ентузијасти.Инсталација Instrustion : ★ спушти велосипедот се справи со бар и го стави на кочница ниво,потоа се приспособат на завртка. ★ Месете кочница се справи со отворен,стави чекан главата на кочница линија во соодветните линија дупка и прицврстете ја. ★ Близина на сопирачката се справи,да се качи на велосипедот се справи со бар повторно.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Материјал : Алуминиум Легура Боја : Црна, Сребрена (изборен) Монтажа Калибар : 24mm Количина : 1 Pair Тежина : Околу. 140g Пакет се Вклучени : 1 x Пар на Велосипед Кочница Лост Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1-2 см грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2. Вистински објект е боја на можеби малку поинаков од сликата се прикажани поради осветлување кога сликата е застрелан.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ