.

.

Премиум Пет Де-Пролевање Алатка со Pixikko(TM) - мора да имаат алатка за Мачки, Мали Кучиња и други Мали Животни за двете Долги & Кратка Коса Нерѓосувачки Челик Сечилото - ?

Премиум Пет Де-Пролевање Алатка со Pixikko(TM) - мора да имаат алатка за Мачки, Мали Кучиња и други Мали Животни

DEN 237.60

Количина на стоки
Достапно на барање

Се зголемува пет циркулацијата на крвта ефикасно, го штити грбот за понатамошен раст, и го задржува површина на кожата се чисти.Се препорачува од страна на пет стручни лица.Висок квалитет 46mm 1.8 инчен не абразивни нерѓосувачки челик сечилото нежно ги отстранува губат косата & undercoat.Домот лесни ергономски се справи со посебни прст притиснете дизајн за дополнителна удобност за долго време четкање.Уникатен стил се справи гарантира удобно чекање кога четкање.Го намалува миленичиња коса во вашиот дом.Чиста ножот со топла вода со благ сапун повремено.Се исуши целосно пред чување.Имајте заштитна маска кога не е во употреба.Сите наши производи are100% Пари гаранција за враќање на, ако вие или вашиот кожен пријатели не се задоволни!. ✼ КОРИСТ - 1) се Зголеми домашно милениче циркулацијата на крвта. 2) Заштита на грб за понатамошен раст. 3) се Задржи на површината на кожата се чисти. 4. Промовирање на здрави домашно милениче грб и кожата. 5) да се Намали hairball. ✼ ПОНУДА - Ние сме постојано настојување да се произведе на најдобри можни производи, и се посветени да ви донесе најдобар квалитет на производи со најниска можна понуда цена да се направи вас и вашиот кожен пријатели среќен! ✼ ГАРАНЦИЈА - Нашите Производи се внимателно се тестирани и квалитетот проверени пред да стигне миленичиња љубовници.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или прашања.Гаранција за квалитет! 100% на 30-дневниот гаранција за Парите назад и ако за било која причина вие и вашиот кожен пријатели не се задоволни! ✼ КОРИСТ - Купи со доверба!Вие нема да бидете разочарани со кликнување на горниот десен агол агол Портокал "Додади во Кошничка" копче!.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ