.

.

DINOSOLARS Деца Дрво Занает Колекции - 6 Слој DIY Дрвени Сликарство Занаети Сет на Мечка за Деца Деца Боја Машини за Полнење за Девојки, Момчиња Уметности и Занаети за Деца

DINOSOLARS Деца Дрво Занает Колекции - 6 Слој DIY Дрвени Сликарство Занаети Сет на Мечка за Деца Деца Боја Машини

DEN 598.80

Количина на стоки
Достапно на барање

????ДАЈТЕ му на ВАШИОТ УМ НЕВЕРОЈАТНА ШАНСА ДА УЖИВААТ во РАЗЛИЧНИ МЕЧКА - Боја дрвени слоеви и лепак нив заедно, како што е наведено во упатството со цел да се создаде еден фасцинантен проект. ????ОДЛИЧЕН НАЧИН ЗА ПОДОБРУВАЊЕ на ДЕТСКА КРЕАТИВНОСТ - Овој занает дрвени поставен е за создавање на мулти-слоевит дете занаети проекти, ја подобрува креативноста, концентрација, и упорност. ????ОТКРИЈТЕ ШТО Е ВО ВНАТРЕШНОСТА НА ДРВЕН СЛИКАРСТВО ЗАНАЕТ КОМПЛЕТ - Тоа се состои од мулти-слоевит дрвени панели, акрилна боја во собата, четка, лепак, и "дома" ремек-дело креирање на водич. ????️ Ги ИМПРЕСИОНИРА ВАШИТЕ најблиски СО ЕДЕН КРЕАТИВЕН ПОДАРОК - Одличен начин за изненадување деца на роденден, училиште настан, или едноставно семејство ноќ. ????УЖИВАЈТЕ во ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ НА МЕЧКА ДЕЦА ЗАНАЕТ SET - Dinosolars е дизајниран во сад.ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ материјал се направени од високо-квалитет дрво.Ние гарантираме вашето задоволство. 100% пари гаранција за враќање на БЕЗ прашања праша.Осигурајте се да го нарачате сега пред тие се распродадени!. ????Dinosolars дрвени занаетчиски дела за полнење за деца е неверојатен подарок за вашите деца.Тие нема да го напушти се додека Dinosolars дрвени боја е завршен.Како задоволување на кои е да се види неверојатно заврши во собата.Секој слој е дел од поставен планини, шуми, месечината, и носат. ????Деца дрвени боење сет е одличен за 7 години.Додека сликарство слоеви, а потоа лепење нив заедно вашите деца ќе се подобри имагинација, креативност, заедно со учење како да се користи четка правилно.Боење процесот на мали детали ќе им помогне на вашите деца да се подобри концентрацијата и упорност.Тој момент кога собата е завршен дава вие и вашите деца за задоволување на искуство на остварување полн со возбуда и радост.На крајот, ќе бидете во можност да се откажам Dinosolars комплетен сет на ѕидот и дека доаѓа неверојатно добра за вашиот ентериер. ????Секој слој е направен од високо-квалитет рециклираат дрво.Во прилог на тоа, акрилна боја ќе изгледаат одлично, заедно со создавање на различни бои на магичниот свет на Dinosolars Мечка.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ