.

.

Еден Legging Низ Светот Okayest Stroboscope Операторот - Кожа Црно Печ Врежани возач на камион Шапка

Еден Legging Низ Светот Okayest Stroboscope Операторот - Кожа Црно Печ Врежани возач на камион Шапка

DEN 599.76

Количина на стоки
Достапно на барање

МЕКИ И УДОБНИ - Нашите структурирана средината на профилот snapback кожни patch возач на камион капа е 100% памук пред панели со 100% полиестер мрежа назад панели.6 панел капа карактеристики на seamed преден панел со целосна buckram, одговараат на ткаенина undervisor, појавување на боја sweatband и пред криви стакло.Тоа е една големина одговара на сите точка со прилагодливи snapback затворање.Ова го прави голема капа за мажи или жени.КВАЛИТЕТ И ПРАКТИЧНОСТ - Со својата мека квалитет sweatband оваа шапка е удобно и практично.Покрај тоа што е мека на оваа шапка е многу компактен и лесно се вклопува во јакна или панталони џеб ако треба да се оди во затворен простор.Вие исто така може да се држат до појас јамка или оптоварување тоа бил вклопува во задниот дел од вашите панталони.Кога ќе се упатат на отворено, го дофати врвот на оваа капа и не грижете се.ОНА ШТО ГОЛЕМИНА Е ТОА? - Ова е snapback случка со прилагодливи комплет.Тоа може да се прилагоди за која било големина на главата е потребно и работи добро ако сакате лабава или тесни фитинг шапка.Се прилагоди на вашите ниво на удобност.НА ВРЕЖАНИ ПЕЧАТЕЊЕ на Овие капи се ласерски гравирани со нега по купувањето.Ние само го користите најдобрите кожа закрпи.Ние сме биле прави ова за некое време, па ние се усовршуваа нашите гравирање вештини и ќе добиете најдобрите шапка ние може да ви понуди.Дизајнот што ќе го видите е запален во кожни patch се обезбедени на предната buckram на шапка исто како што е прикажано.Не се плашете.Ние сме помисли на сè со овој производ.КАДЕ Е ТОА НАПРАВЕНО? - Секој од нашите капи се врежани во САД.Ние се грижиме во нашата изработка и квалитет и само ќе го избави премиум квалитет на производот.Да ти донесе од страна на луѓе кои се грижат, оваа шапка изгледа, се вклопува и се чувствува одлично!.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ