.

.

Женска Модални Вграден Градник Поместена Camisole Јога Тенкови Блузи

Женска Модални Вграден Градник Поместена Camisole Јога Тенкови Блузи

DEN 431.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 95% Модални, 5% Spandex.Suitabile за В Чаши и под C Чаши.Вграден Градник Поместена,Camisole Тенкови Блузи.Мека носат и мала тежина,Еластичен,Супер-Дише.Овие camis се направени од високо-квалитет модални.Модални е технички тип на rayon која може да се пофали супериорен свилен се чувствуваат.Тоа е многу мека, drapes добро, и се противи creasing.Во споредба со памук или viscose, неговата мекост и силна влакна значи дека тоа е далеку помалку склони кон намалување, брчки, и pilling.Мали одговара на големината 0;Средни одговара на големината 0-2;Голем одговара на големината 2-4;X-Large одговара на големината на 6-8;XX-Large одговара на големината 10-12. Особено за Дома, шопинг,јога,спорт,професија,и др.Секојдневна облека.Материјал : 95% Модални и 5% Spandex.Екстра Мек , Еластичен , Лесни , Супер-Дише и Прилагодливи на Рака.Лажичка Вратот Со Поместена Вграден Градник.Повод : Костим За Тренинг, Јога, Фитнес, Дели.Машина Перат.Ве молиме погледнете го големина мерење подолу пред да нарачате.Единаесет бои на тенкови и седум бои на camis им се овозможи на купувачите да имаат повеќе избор.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ