.

.

J Кара Жените 3/4 Ракав V Деколте, Beaded Врвот Долго Gown

J Кара Жените 3/4 Ракав V Деколте, Beaded Врвот Долго Gown

DEN 2634.24

Количина на стоки
Достапно на барање

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Суво Чистење Само.Бал, деверуша, мајката на невестата, мајката на младоженецот, партија облечи, гостин на свадба, beaded фустан, вечер фустан, формално облекување, посебен повод фустан.V деколте, 3/4 ракави.Рачно изработени beaded фустан.Фустан должина 60" Од рамо.Чиста елеганција 3/4 ракав v деколте империја половината со рачно изработени beaded детали на врвот долго обичен gown на дното.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ