.

.

Воздухот Curvey 2&4 ПАРЧИЊА Основните Camisole за Жените Cami Тенкови Прилагодливи Шпагети Рака Резервоарот на Врвот

Воздухот Curvey 2&4 ПАРЧИЊА Основните Camisole за Жените Cami Тенкови Прилагодливи Шпагети Рака Резервоарот

DEN 417.36

Количина на стоки
Достапно на барање

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Модални,Spandex.Не Кајгана.Лесен Материјал : Cami е направен од 95% Модални 5% Spandex.Функција : Нашата женска резервоарот на врвот се прилагодливи рамо ремени за кориснички одговара.Повод : Ова Camisoles Модерен резервоарот блузи, за жени се погодни за тренинг и неформални секојдневни погледне и да било друга прилика.Измијте Инструкции : Машина за миење ладно; не кајгана; Сува станот.Одговара : се Овозможи оваа секси и мека camisole да го донесе најдоброто во вашата фигура; Изберете од голем број на основни за светли бои, се комбинираат бои.Тенкови & Camis Одлична за раслојување.Даде Здрава Подарок за Вашето Тело - ќе се Отвори срцето, уживајќи во лесна-одговара camisole.Тука е здрава и лесна одговара резервоарот врвот на чекање за вас.Не грижете се, бледнее, не грижете се, азо-соединение, тоа е штета за вашето тело.Воздухот Curvey секогаш избираат премиум материјал да се направи секој лесна camisole за жените.Прилагодливи Шпагети Рака Резервоарот Врвот е Совршен за Раслојување и се Достапни за Секоја Ситуација.Основниот и суштински парче на облека за сите жени!Овој Основен Солидна Camisole е Секојдневна резервоарот врвот кој е од суштинско значење парче на облека за сите жени.Оваа camisole носат одговара на вашиот Секојдневен, пижами,трчање, јога или друга прилика.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ