.

.

BMW M Motorsport Мажите не ' Рѓосувачки Челик Кварц се Види Со Челик, Силикони, или Најлон Рака

BMW M Motorsport Мажите не ' Рѓосувачки Челик Кварц се Види Со Челик, Силикони, или Најлон Рака

DEN 6600.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Движечка сила во автомобилскиот дизајн, BMW ја црпи инспирација од својата определба да перформанси и карактеристични детали да се воведе часовници кои се разноврсна придружници за секој ден.М Motorsport е подарок сет вклучува 43mm се види кој во црна текстура бирате со бел стап индекси, хронограф движење и злато-тон нерѓосувачки челик бразлетна и меѓусебно црна перфорирана кожа за на рака.Кој е 43mm случај, 22mm бенд ширина, минерално стакло, Кварц движење, со хронограф аналогни екранот, увезени.Круг од не ' рѓосувачки челик случај, со црна dial.Злато, од нерѓосувачки челик белегзија.Отпорен на вода до 50m : погоден за носене додека пливаат во плитки вода.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ