.

.

Keyocean Жените Nightgowns, Мека Памук Кратки Ракави Удобен Дами Nightdress

Keyocean Жените Nightgowns, Мека Памук Кратки Ракави Удобен Дами Nightdress

DEN 1833.60

Количина на стоки
Достапно на барање

100% Памук.Се повлече На затворање.Машина За Миење & Собори Сува Ниска.ПРИЛИЧНО ЖЕНИ NIGHTGOWN : Мека 100% памук жените nightgowns.Најдобар подарок идеи за неа.УДОБЕН & СЕКОЈДНЕВЕН СТИЛ : Овој стил е краток ракав цврст долго nightgown кои се изработени од 100% памук, плетени ткаенини.Ткаенината е лесен и дише, кој е добро да се носат било кое време во куќата и lounging, во било која сезона.ЛЕСНО НЕГА : Машина за миење & Собори се исуши ("Деликатна циклус" на вашата машина е најпосакувана.Употребата на ладна вода, се препорачува).Не кајгана,. [Најава] : за Да ја добиете вашата точна големина, користете големината на табелата во опис на производот подолу.Ако имате било какви прашања, ве молиме јавете се во нашата Служба за корисници.Должина : средината на теле должина.Текстура : Удобна памучна поврзана ткаенина.Затворање : Pullover стил со копчето детали на предната деколте.Деколте : околу врат со копчето фуста.Должина на ракав : Кратки ракави.Машина перат.Медиум : ДОЛЖИНА-50", БИСТА-42 1/2", ДНОТО-59 1/2".Голем : ДОЛЖИНА-51", БИСТА-45 1/2", ДНОТО-62 1/2".X-Large : ДОЛЖИНА-52", БИСТА-48 1/2", ДНОТО-65 1/2".XX-Large : ДОЛЖИНА-53", БИСТА-51 1/2", ДНОТО-68 1/2".Мала : ДОЛЖИНА-49", БИСТА-39 1/2", ДНОТО-56 1/2".Медиум : ДОЛЖИНА-50", БИСТА-42 1/2", ДНОТО-59 1/2" Големи : ДОЛЖИНА-51", БИСТА-45 1/2", ДНОТО-62 1/2" X-Large : ДОЛЖИНА-52", БИСТА-48 1/2", ДНОТО-65 1/2" XX-Large : ДОЛЖИНА-53", БИСТА-51 1/2", ДНОТО-68 1/2".БИСТА Мерка низ најголем дел од бистата и помеѓу плешките.Должина : рамо цвест на дното полите.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ