.

.

VOJUEAR Самовила Фенер Занает Комплет за Деца,Ноќ Светлина за Деца - Деца Играчка Поставена Колекции,DIY Направете Свој Бајка Фенер Тегла Уметности и Занаети Идеја за По

VOJUEAR Самовила Фенер Занает Комплет за Деца,Ноќ Светлина за Деца - Деца Играчка Поставена Колекции,DIY Направете

DEN 479.76

Количина на стоки
Достапно на барање

【Прекрасна Бајка Светот】Во убава чаша свет, таму живее една прекрасна мала бајка, облечен persimmon фустан, целото тело сјајна.Прекрасен лик, пар светла големи очи, со мал нос.И, се разбира прекрасната Дедо Мраз, Г-дин Тиква, Мис Сирена..Нивните приказни треба децата да ги направи,Добиете на вашите деца надвор од оние здодевни часови и да се направи и да се создаде бајка фенер заедно!. 【Размислуваат Надвор Од Кутијата】Соодветни за деца на возраст од 4 и нагоре.Тоа не бара никакви чекор водич, заедно со децата и да играат на имагинацијата.Размислуваат надвор од кутијата и да се натпреваруваат со вашето дете да се види кој може да направи повеќе магичен самовила фенер.Направи дождливо попладне или мрзливи викенд малку повеќе шарени!. 【ЦЕЛОСЕН КОМПЛЕТ】Овој комплет доаѓа со сè што треба да направи ДВА Самовила Фенер Колекции. 2 Заврши Мејсон Тегли, 2 Светла (2 AAA батерии по фенер НЕ е вклучен), како и на сите изработката материјали потребни за да се заврши 2 Фенери. 【Елф во темнината】Користите оваа бајка фенер рачно изработени сет да направи свој кревет ноќ светлина, магијата на бајка, приказна на сирена и морето, подарок од Дедо Мраз, па дури и совршен тиква фенер за ноќта на Вештерките.Нека оваа ноќ светлина ве придружува преку секоја темнина и да го оставите во секоја зора. 【Најдобар Подарок Нуди соба, да ги инспирира нив сладок сон.Висат благотворно LED nightlight на ѕидот или ставете ја на кревет маса, за да додадете контакт на магијата на декор.Погоден за деца на возраст од 4 и нагоре.Наместо да се играат видео игри и гледа т.v.вашето дете ќе потрошите време декорирање нивната сопствена самовила тегла.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ