.

.

Алекс Вечери на Жените Плус Големина Ладно Рамо Фустан Страна Ruched Здолниште

Алекс Вечери на Жените Плус Големина Ладно Рамо Фустан Страна Ruched Здолниште

DEN 839.52

Количина на стоки
Достапно на барање

100% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Рака Мие Само.Долго Ладно Рамо Фустан.Мек и Еластичен Сјајот Решетката Ткаенина.Стомакот-Ласкави Страна Ruched Здолниште.Домот Качулка Деколте.Центар назад должина : 52.75".Алекс Вечери на Жените Plus-size Плус Големина Ладно Рамо Фустан Страна Ruched Здолниште Фустан.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ