.

.

Спектри Премиум LO177 на Резервоар за Гориво Заклучување Прстен

Спектри Премиум LO177 на Резервоар за Гориво Заклучување Прстен

DEN 863.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Заклучување на прстенот треба да биде заменета при промена на резервоарот за гориво или гориво модул.Примена на специфични дизајн обезбедува совршено се вклопуваат гаранција.Original Equipment Manufacturer (OEM) се вклопуваат, форма и функција.ОЕМ дизајн гарантира отпорност на корозија и спречува истекување од резервоарот за гориво.Произведени со високо квалитетен материјал, да се обезбеди трајност на овој дел за да се спречи скапи протекување.Иновативни инженеринг, производство, технологија и контрола на квалитет се осигура дека Спектри Премија за заклучување прстени ги исполнуваат или надминуваат извршување на оригинална опрема тие замени.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ