.

.

заостануваат Завртки - 5/16x2-1/2 Хексадецимален Заостануваат Завртки - Hot Dip Поцинкуван 25 Компјутери Квалитет Метал Брзо

заостануваат Завртки - 5/16x2-1/2 Хексадецимален Заостануваат Завртки - Hot Dip Поцинкуван 25 Компјутери Квалитет

DEN 2244.00

Количина на стоки
Достапно на барање

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : 100% цврст и здрав Нерѓосувачки Челични Навртки.Хексадецимален Заостануваат Завртки/Завртки - Поцинкуван.Одделение : Одделение 2. КРАЈНАТА УПОТРЕБА : огромно мнозинство од нерѓосувачки челик завртки се произведени со метали од аустенитно семејство.Нивните високи нивоа на хром и никел обезбеди тешки отпорност на корозија како и способноста да го издржат значителни физички вирус без fracturing, иако по повисока цена од мартензитни сорти. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ : Ние сакаме да бидат задоволни со нашите нерѓосувачки челик, метални навртки колку што тоа го правиме.Ако не сте задоволни со нашата производи за било која причина, ве молиме вратете ги производите за нова замена или целосно враќање на средствата.Ние нудиме врски, за да обезбедат избор на високо-квалитетни навртки, завртки и сврзувачки елементи, направи одлични нерѓосувачки челик.Заостануваат завртки, исто така, најчесто се reffered како заостануваат завртки, се тешки дрво сврзувачки елементи.Заостануваат завртки бараат пилот дупка пред drilled пред инсталација и да се води со ratchet поради нивната големина.Ние сакаме нашите клиенти, вашето задоволство е нашиот приоритет, не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем ви се исполнат.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ