.

.

Rinsmola Безжична Earbuds, Bluetooth 5.1 Слушалки Мини Bluetooth Earbuds со HD Микрофон, Безжични Слушалки за во Уво со USB C Полнење Случај, IP7 Водоотпорен, Длабок Бас, 30H Изведба Слушалки за

Rinsmola Безжична Earbuds, Bluetooth 5.1 Слушалки Мини Bluetooth Earbuds со HD Микрофон, Безжични Слушалки за

DEN 599.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Идеален за потење надвор во салата.LED Дигитален Дисплеј и Паметни Допир Контрола : Карактеристики со допир за контрола на сензори, I07 безжични слушалки ви овозможува да склопот на моќ/исклучување, плеј/пауза, прескокнете песни, им овозможи Siri, одговор/откажам, прилагодување на јачината на звукот и пристап до други функции на допир на едно копче.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ