.

.

Амазон Essentials Жените е Лесен водоотпорен Packable Puffer Грб

Амазон Essentials Жените е Лесен водоотпорен Packable Puffer Грб

DEN 1197.60

Количина на стоки
Достапно на барање

Шел : 100% Полиестер; Надеж : 100% Полиестер; Пополни : 100% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Puffer грб, ова е зима од суштинско значење гардероба главен.Овој грб е лесно да се помешани над вашата омилена блузи и маици.Може да се носи на работа, доаѓа со патент.Секојдневниот направи подобро : ние слушаме за повратни информации од корисниците и да ја прочистите секој детал да се осигура квалитетот, се вклопуваат, и удобност.Еден бренд - Puffer грб, ова е зима од суштинско значење гардероба главен Essentials е фокусирана на создавање на прифатлива, високо-квалитетна, и долго-траен секојдневната облека може да се потпре на.Нашата линија на женска облека вклучува кашмир џемпери, руно и надолу јакни, и повеќе, вклучувајќи ги и плус големина опции.Нашата конзистентна големината зема guesswork надвор од шопинг, и секое парче се стави на тест за одржување на највисоките стандарди за квалитет и удобност.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ