.

.

Црна Кањонот Грозје Бонбони Миризливи Коса Гел, 16 Оз

Црна Кањонот Грозје Бонбони Миризливи Коса Гел, 16 Оз

DEN 2318.40

Количина на стоки
Достапно на барање

Мирис : Грозје Бонбони (Исто како хард кенди фаворит, слатко, сочно, mouthwatering).Црна Кањонот Миризливи Коса Гел.Достапни во 1000 мирис опции.Прочистена Вода, PVP, Пропилен Гликол, Carbomer 940, Triethanolamine, Polysorbate 20, NA4 EDTA, Метил Choloro Isothiazolinone, Метил Isothiazolinone, Калиум Sorbate, Benzophenone 4, FD&C Сина #1, Мирис. 16 Оз Шише.Мирис : Грозје Бонбони (Исто како хард кенди фаворит, слатко, сочно, mouthwatering).

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ