.

.

Синиот Магија 850 Кожа Крем клима уред - 16 fl. оз.

Синиот Магија 850 Кожа Крем клима уред - 16 fl. оз.

DEN 269.04

Количина на стоки
Достапно на барање

Ја враќа винил.Ја Враќа Кожа.Ја спречува пукаат.Засени Останатите.Безбедна за сите кожа & винил.Лифтови земјата-во нечистотија и ги отстранува дамките.Уникатен p H баланс безбедно да се чисти сите кожа и винил површини.За употреба на авто и камион ентериер, мебел, saddlery, багаж,чанти, чевли, чизми, спортска опрема, и повеќе.Лесен за употреба активирањето на спреј.Moisturizes и ги зачувува сите кожа.Работи одлично на винил.Ја спречува напукнување, moisturizes и омекнува.Содржи природни sunblock да помогне да се спречи бледнее и пукање.Држи кожа и винил мека и еластична.Одлично за автомобили, камиони, мебел, saddlery, багаж, облека, ракавици и многу повеќе!.Активирањето спреј апликација.Кожа Крем клима уред, 16 Мл, Спреј Шише, Јасно, Млечно, p H 6. 8.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ