.

.

Тоалетни Четки Рачно Изработени Керамички Тоалет Четка, Од Не ' Рѓосувачки Челик Тоалет Четка Со Долга Рачка, Креативни Тоалет Дизајн Четка За Чистење, Тоалет Тоале

Тоалетни Четки Рачно Изработени Керамички Тоалет Четка, Од Не ' Рѓосувачки Челик Тоалет Четка Со Долга Рачка,

DEN 1608.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Компактна големина тоалет четка што ќе се вклопи и во тесен простор од тоалет или бања потоне. 1. Тоалет четка донесува одговараат дизајн за да одбегнете случајни сместување, лесен за складирање и за подобрување на простор за користење. 2. Обликот на тоалет прави вашата бања повеќе убави и живописни.На уникатен изглед може да се користи за било декорација.Тоа не е само алатка, но, исто така, претставува украс во вашата бања. 3. Шифрирана влакната, силна чистење способност, не lint, монтажни четка главата, го замени со нова четка главата, лесен за употреба. 4. Основата е направен од керамички материјал, роман тоалет форма не е лесно да се нарушат, тоа е издржлив и ужива во здрав живот.Декоративни тоалет четка и носителот со што изгледа добро, седи на вашиот тоалет сад; тоа е голем плус за вашата бања прибор и уверува можете да го најдете кога ќе треба.Име : Керамички тоалет brush Material : керамички + нерѓосувачки steel Specification : 6.1 инчи * 6.1 инчи * 12.9 inches Quickly : 1. Ве молиме проверете ги бојата и големината пред да го купат.2. Производ фотографии не се вклучени производи, освен производите.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлики, ве молам прости ми.4. Горенаведените податоци за повикување само, големината е рачно мери, грешка е 1-3 cm, ве молиме да го дозволи тоа, ви благодариме.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе се реши овој проблем што е можно побрзо.6. Добредојдени да ги споделат и повратни информации за да ви обезбедиме подобри производи и услуги.

Деталните информации

6.1 inches * 6.1 inches * 12.9 inches :
Quickly:
1. Please check the color and size before buying. :
2. Product photos do not include products other than products. :
3. Please note that due to different monitors, there may be slight color differences, please forgive me. :
4. The above data is for reference only, the size is manually measured, the error is 1-3 cm, please allow it, thank you. :
5. If you find any problems with our products, please feel free to contact us via email, we will solve this problem as soon as possible. :
6. Welcome to share and feedback to provide you with better products and services. :

Тие исто така купуваат со овој производ