.

.

GDT Smart WiFi Мулти-Обоени Прилагодливи Dimmable LED Сијалица - Компатибилен со Амазон Алекса & Google Помошник, Нема Хаб е Потребно, 7W (50W Еквивалент), E26 (1pack-GDT-Крушка-FBA)

GDT Smart WiFi Мулти-Обоени Прилагодливи Dimmable LED Сијалица - Компатибилен со Амазон Алекса & Google Помошник,

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Целосна Компатибилност - Гласовна Контрола Алекса и Google Дома : "Вклучи/Исклучи Спалната соба Светлина", "Change Кујна Светло, Сино", "Слабо Спалната соба Светло за 50%".Се поедностави Вашиот Живот - Оди Слободни Раце со Гласовна Контрола со едноставно кажувам Алекса или Google Дома за да го вклучите вашиот светла наместо бореа околу телефонот во потрага за правото стан.Раце полни во Кујната?Нема проблем.Искуство иднината на Паметни Дома Живеат сега Easy Setup - Wi Fi with NO Hub е Потребно : Поддржува 2.4 Ghz мрежа (5 G мрежа не се поддржани).Едноставна кликнете на setup со внесување на рутер лозинка и трае околу 30 секунди за спарување.Толку лесно, дури и Бабата може да го направи тоа!Шарени Амбиент - Изберете од било кој од 16 милиони бои со користење на боја тркала да ја трансформира својата куќа во опуштено кафе куќа или bumping ноќен клуб * Dimmable, Топло и Кул - Поставете го тонот кој е наменет само за вас.Слабо светлата да точно каде што сакате тоа да се биде, или промена на осветлувањето од 2000k да 9000k, така што тоа е совршена температура за твоите очи додека читате или пребарување на компјутерот Автоматски Smart Сцени и Распоред - Сет предизвикувачи како Изгрејсонце/Зајдисонце автоматски да го вклучите/исклучите или во одреден период и во недела специјално направен специјално за вашиот животен стил.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ