.

.

Валентин Shot Чаша 1.5 oz - се Сретнав со Вас, ми се Допадна Вас - За Него Нејзиниот Сладок Симпатична Прослава Девојка Сопруга, Дечко Односи

Валентин Shot Чаша 1.5 oz - се Сретнав со Вас, ми се Допадна Вас - За Него Нејзиниот Сладок Симпатична Прослава

DEN 292.56

Количина на стоки
Достапно на барање

ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ КЕРАМИЧКИ ШУТ СТАКЛО : се Чувствувам како во паб или бар, но во удобноста на вашиот дом и да ги преземат вашето лице за да на следното ниво со нашите високо-квалитетни шут стакло.Бидете на страна на домаќинот некој некогаш ќе сака да биде со помош на нашиот единствен shot чаша!.SHOT ЧАША КОЈА Е СОВРШЕН ЗА ТОПЛИ и ЛАДНИ ПИЈАЛОЦИ : Овие shot чаша лесно може да се справи со двете ладни и топли пијалоци.Дали сакате да се направи топло снимки?Овој цитат шут стакло е совршен за тоа, нема ризици на пукнатини!Можете исто така да користите нашата шут стакло како виски чаша, бурбон очила, текила очила, водка очила и многу повеќе!.SHOT ЧАША ТОА Е исто ТАКА добра ЗА ПИЕЊЕ ИГРА : Оваа shot чаша ви овозможува да се прелива 1.5 OZ, совршено друштво за вашиот пиење игра настан!Ова е само право сума за секој снимки за да започнете партијата на десната нога и да уживате во остатокот од ноќта!.УНИКАТНИ ДИЗАЈНИ И ЗАБАВА ГРАФИКА : Ние се стави многу на мислата и време во нашата понуда shot чаша процес на дизајн.Ние сме горди да ви ги понудиме најдобрите избор на шут стакло, исто така, со најдобри различни shot чаша графички дизајн.АЈДЕ ДА ДОБИЕ ПАРТИЈА ЗАПОЧНА СО НАШИТЕ SHOT ЧАША! : Земи нашиот шут стакло, сега и да бидат најдобри партија домаќин во светот.Bottoms up!.Започнете ја Вашата забава со Нашите Совршен Партија Понуда!Имаат еспресо шут чаши направени за секој гостин, па секој се чувствува вклучени и целосно ужива во моментот.Зошто треба да ја имаат оваа drinkware? - Уникатен и оригинален дизајн направен од страна на нашите професионални дизајнер - Совршен и соодветна големина за да го пиете вашиот омилен Вино, Кафе, Топли и Ладни Пијалоци - идеален подарок за секој.Да, тоа е буквално секој, што го името! - Погоден за топла и ладна пијалок - машина за миење на Садови и микробранова безбедно.Заборавајте да се расправаме на перење рачно - Longlast image print дека нема да биде гребење или исчезнува сакам да знам едноставен начин да се шири на среќата?Им даде на овој стакло како подарок и да се види дека вие може да ги направи среќни само со Шут Стакло.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ