.

.

Благослови го Овој Дом и Сите Што ги Внесете го Цитирам Винил Ѕид Decal Налепница Уметност, Зборови Дома Декор

Благослови го Овој Дом и Сите Што ги Внесете го Цитирам Винил Ѕид Decal Налепница Уметност, Зборови Дома Декор

DEN 574.80

Количина на стоки
Достапно на барање

Нашите decals се лесно да се примени и се отстранува без оштетување на површината тоа е да се применува.Нашите decals се направени од високо квалитетни ОТСТРАНЛИВ водоотпорен леплива винил.Тие се издржливи и имаат животен век од 8 години во сите активности на отворен/затворен средини.Нашите decals, исто така, ќе траат со години без пилинг или исчезнува.Задоволството е загарантирано.Нашите decals ќе се држиме до било каква мазна површина, вклучувајќи ѕидови, прозорци, врати, табели, плочки, огледала, камиони, автомобили, приколки, tailgates, кабинети, апарати, итн.Сите наши decals доаѓаат подготвени да аплицираат со посебна апликација лента.Детални чекор-по-чекор инструкции за инсталација со големи корисни фотографии ќе бидат вклучени со сите наредби!.Имаме најголем избор на бои на располагање на !.Покажете ја вашата гордост и личен интерес со вртење на вашиот ѕид во една убава работа на уметноста со прикажување на овој оригинален ѕид цитат decal која вели, "ја Благослови оваа Дом И СИТЕ ШТО ВЛЕГУВААТ." Едноставно се применува овој ѕид цитат на вашиот ѕид и веднаш да им даде на вашиот семејство соба, дневна соба, спална соба, бања, канцеларија, ходникот, итн.нова атмосфера и расположение.Без многу напор и трошоци можете да уникатно го персонализирате вашиот дом, без да мора да поминуваат часови на време и пари сликарство вашите ѕидови.Тоа е совршен подарок за пријателите, семејството или некој кој ужива украсување на нивните домови.Оваа еден-на-еден вид ѕид уметност дизајн е достапен само преку Винил Дизајни.Сите ѕид цитат decals се машина умре сече.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ