.

.

Симпатична Мачка Паметен Телефон Рака Lanyards Мобилен Телефон Рака Клучот Висат Јаже Телефон Шарм Оркестарот,Корални Портокал

Симпатична Мачка Паметен Телефон Рака Lanyards Мобилен Телефон Рака Клучот Висат Јаже Телефон Шарм Оркестарот,Корални

DEN 287.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Универзална компатибилност : Ова lanyard wristband е погодна за подвижни предмети, како што се мобилни телефони, дигитални камери, USB флеш драјвови, keychains, итн.Издржливост : Тоа е направен од високо-квалитет најлон материјал и е подложен на повеќе квалитет на инспекции за да обезбеди неговите услуги живот.Безбеден и сигурен : максималното оптоварување-носивоста на wristband е 5kg, која може да се осигура безбедноста на опремата кога се користи тоа.Рачно изработени wristbands : креативни мобилен телефон wristbands, како исклучителен подарок за пријателите, семејството, ќерки, сопруги, девојки, итн.Лесен за користење : само поврзете и посебен објект преку lanyard или виси дупка.Материјал : strap Size : за 17cm*2cm Universal компатибилност : Ова lanyard wristband е погодна за подвижни предмети, како што се мобилни телефони, дигитални камери, USB флеш драјвови, keychains, итн.Издржливост : Тоа е направен од високо-квалитет најлон материјал и е подложен на повеќе квалитет на инспекции за да обезбеди неговите услуги живот.Безбеден и сигурен : максималното оптоварување-носивоста на wristband е 5kg, која може да се осигура безбедноста на опремата кога се користи тоа.Рачно изработени wristbands : креативни мобилен телефон wristbands, како исклучителен подарок за пријателите, семејството, ќерки, сопруги, девојки, итн.Лесен за користење : само поврзете и посебен објект преку lanyard или виси дупка.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ