.

.

DBZZ Анти-Нула Анти-Носат Камера Покрива Кожата Екран Заштитник Налепница За FX6 Дигитални Vlogging Камера Тело Заштитна Фолија за Заштита на

DBZZ Анти-Нула Анти-Носат Камера Покрива Кожата Екран Заштитник Налепница За FX6 Дигитални Vlogging Камера Тело

DEN 2220.00

Количина на стоки
Достапно на барање

ПОСТАВЕТЕ ГО ТРЕНД : Покажат свој уникатен стил со DBZZ Cmera Кожата за вашиот FX6! Имаме стотици дизајни за да изберете од, така што вашите Скапоцени камерата ќе биде единствен што ќе се!.САД високо-квалитетни материјали : Ние ги користиме само 3 M автомобилската-одделение винил, индустријата е најголема доверба бренд,Може да се користи за 7 години без да остават лепак, водење на вашата Камера се Задржи нови и личност,спречување на гребнатини,Може да се користи за 7 години без да остават лепак.ОДИ И ДОАЃА НАДВОР ЛЕСНО : се Применува вашиот DBZZ винил decal лесно & со прецизност на вашата Камера благодарение на патентирана низок притисокот на воздухот ослободување лепило дека е изградена за да последно, но лесно ги отстранува и се остава леплива остатоци кога сте подготвени да се префрли на различни дизајн!.ИЗДРЖЛИВИ ЗАШТИТА ЗА ВАШИОТ УРЕД : Произведен со ултра-тенок, ултра-издржливи, дамка-отпорни ламинатни винил со цел ефикасно да се заштити вашиот опрема од dings, инциденти, прашина, и абење на секојдневна употреба!DBZZ МЕКА кожа, винил покрие, не е направен од гума, силикони или пластична & тоа НЕ е ТЕШКО случај.ЗАДОВОЛСТВО : Нашите пријателски, познавања персонал е тука да ви помогне и задоволството на клиентите е наш врвен приоритет!Ако имате било какви проблеми со вашиот ред или не сте задоволни од било која причина, само ги споделите со нас и ние ќе бидеме таму да им помогне!.Овој обичај се вклопуваат Заштитна Кожата Филмот не само што го одликува вашиот камера, но, исто така, обезбедува вашиот камера со подобра заштита, што го прави далеку од нечистотија и несакани гребнатини.Покрај тоа, филмот го подобрува контрола и обезбедува посигурна чекање кога снимање.Филмот донесува само 3 M автомобилската-одделение винил, која е еко-пријателски и се отстранува.Отворите за вентилација дизајн спречува меурчиња ефикасно.На резервни филм вклучени во пакетот за да имаат втора шанса да инсталирате некои прецизни делови, ако е потребно./ Компатибилен Камера : Sony, SONY FX6 Она што е во пакет : / Заштитник на Кожата Филм за Полнење x 1/ Влажно Чистење.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ