.

.

МОЈОТ BODYCARE Лични Essentials Argan Масло, средството за смекнување на косата Од Morcco Влага Виталност Збогатен Со Про-Витамин E & Б5 - 300 g

МОЈОТ BODYCARE Лични Essentials Argan Масло, средството за смекнување на косата Од Morcco Влага Виталност Збогатен

DEN 648.00

Количина на стоки
Достапно на барање

МОЕТО ТЕЛО се ГРИЖИ ARGAN МАСЛО, средството за смекнување на косата е лесна и направени од Светски Најдобрите Состојки Мароко Argan Масло, Амла Масло, Слатко Бадемово Масло, Витамин E & Б-5, Nasturtium Officinale Екстракт, Tropaeolum Majus Екстракт од Алое Вера Leaf Екстракт& богати со природни состојки.Brassica алкохол состојка услови & омекнува косата и се зголемува управливост.Женска Коса е првиот најмногу се забележува дел од нејзината убавина.Па Изберете Шампони & клима уред со кои се промовира влага, мазнење и хидратација.На Витаминот –Д, Омега-3 & Омега -9 во Argan Масло да им помогне на враќање на Виталноста И силата На оштетена коса.Овој Ултра –Навлажнувачки клима уред Формула Genltly Кондиционирање на Косата.МОЕТО ТЕЛО се ГРИЖИ ARGAN МАСЛО, средството за смекнување на косата е лесна и направени од Светски Најдобрите Состојки Мароко Argan Масло, Амла Масло, Слатко Бадемово Масло, Витамин E & Б-5, Nasturtium Officinale Екстракт, Tropaeolum Majus Екстракт од Алое Вера Leaf Екстракт& богати со природни состојки, Brassica алкохол состојка услови & омекнува косата и се зголемува управливост.Растенијата добиени навлажнувачки фактор кој помага да се состојба на косата и ги одврати статични.На редовна употреба на МОЕТО ТЕЛО се ГРИЖИ ARGAN МАСЛО ШАМПОН & CONDITIONERstrengthening фоликулите на косата, промовира раст на косата и помогне во лекувањето на суво-оштетена коса, нервозни скалпот и првут.ТОА Е 100% СЕ БЕСПЛАТНО ОД ШТЕТНИ INGREDENTS СЕ ДОПАЃА,СИНТЕТИЧКИ АЛКОХОЛ, PRABEN,МИНЕРАЛНИ МАСЛА, СИЛИКОНИ, ВЕШТАЧКИ БОИ, PHTHALATE, BENZOPHENONE И ГЛУТЕН.Женска Коса е првиот најмногу се забележува дел од нејзината убавина.Па Изберете Шампони & клима уред со кои се промовира влага, мазнење и хидратација.Овој Ултра –Навлажнувачки клима уред Формула Genltly Кондиционирање на Косата .На Витаминот –Д, Омега-3 & Омега -9 во Argan Масло да им помогне на враќање на Виталноста И силата На оштетена коса.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ