.

.

Персоналните Програмер Кригла - Крајната Практичен Подарок - Вие не сте само еден Програмер Сте најкул Програмер ,11oz, Бела

Персоналните Програмер Кригла - Крајната Практичен Подарок - Вие не сте само еден Програмер Сте најкул Програмер

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Програмер Кафе Кригла е одличен, еден-на-еден вид подарок за Програмер Даде внимателен присутни тие ќе го сакам и се сеќавам на секој ден.Тоа е подарок, тоа е и уникатен и практичен, па тоа ќе биде хит дали тие си повлечено дете или extrovert.Да ги прилагодите на вашите сопствени кригла со текст на спротивната страна!Им даде на другите, или да ги користите за себе.Овие се совршен подарок идеи за пријатели, колеги, членови на семејството, наставници, тренери, соработници, претпоставени.Можностите се бескрајни, со овој личен подарок идеја.Кригла Гласи : Вие не сте само еден Програмер Сте најкул Програмер.Ова кафе кригла е совршен за вашиот утрински кафе, попладне чај, или вечер топло какао.Ја даде на некој близок, дај го тоа за себе.Тоа е совршен начин да ве потсетам на сите луѓе во вашиот живот кои се грижат за вас.Тоа е малку нешта кои ви значат најмногу.Направени со високо квалитетни керамички, Заоблени агли, BPA-free и Доаѓа во 11oz големина. ✔ Направени со високо квалитетни керамички материјал кој секогаш изгледа елегантни и нови. ✔ Совршен за кујни, скара или излети, оваа вода jug е направена да трае. ✔ Заоблени агли и мек зафат направете го тоа лесно за употреба и чисти.Доаѓа во 11oz (0.33 Л) големина. ✔ Тоа е доведе и BPA free дизајн го прави безбеден за вашите потрошувачка.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ