.

.

Нека Авантура Започне - не можам да Дочекам Да Ви се Исполнат Вреди да се Чека - Симпатична Едно Парче Бебе Бебе Bodysuit

Нека Авантура Започне - не можам да Дочекам Да Ви се Исполнат Вреди да се Чека - Симпатична Едно Парче Бебе

DEN 333.12

Количина на стоки
Достапно на барање

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Не само што е овој објект 100% чешлани прстен откачи памук, исто така, има три предвремени затворање да се гарантира ова едно парче нема да падне до што сакате да.Оваа боја е постојан и не е топлина притисне по сликарство процес за да се обезбеди апсолутна постојаноста.Сите наши bodysuits се 100% памук, така што тие се многу мека, трајни и еластичен за вашите малечки.Овие трајни, удобно бебе rompers се гарантирано да направи совршен подарок за вашите очекуваат пријатели, бебе туш подароци, или подарок за вашиот nieces и nephews.Згора на тоа, на оваа функција го прави менување пелени и облека толку лесно како што може да биде.НИШТО не ДОАЃА БЛИСКУ ДО СЕМЕЈСТВОТО : забавувајте Се со вашиот сакан млад оние.Бидете сигурни да се провери целата наша бебе во едно парче да се избере она што најдобро одговара на вашиот стил!Идеален за Роденденската прослава, Playwear, Забава, одмор, неврзан ден, фотографирање, Спорт, за спиење.Ова парче е машина перат и е дизајнирана и отпечатена во САД.Машина За Миење.Сите предмети ќе бидат испратени од САД; на прекрасен дизајн Нека Авантура Почнат е отпечатена со користење на висок квалитет мастило трансфер процес кој е внимателно се нанесува на onesie за навистина одличен резултат.СОВРШЕН ЗА БИЛО OCASION : Нашите стилски бебе bodysuits се совршени за многу прилики на вашето бебе може да се носат за Роденденската прослава, Playwear, Забава, одмор, неврзан ден, симпатична бебе фото-пука, Спорт, за спиење.Сите наши creepers се направени со користење на мек и удобен 100% Памук.Машина за миење ладно на деликатни cycle Tumble сува на ниска топлина.Грижа Инструкции : се Претвори внатре кон надвор.Тие се пред-shrunk и пред-изми во Слободни и Јасни (Бебе Пријателски) перење детергент, па тие се подготвени да се носат веднаш!Бојата што се користи е не-токсични, растворувач и мирис и бесплатна професионална ткаенина екран-за печатење во боја.Ние само го користите најдобрите материјали, така на вашето бебе може да биде удобно со тоа на целиот ден.Издржливи долготрајни ткаенина, исто така доаѓа со три едноставни прилепува на дното на bodysuit за лесен пристап, брзо и лесно пелена промени.Големината е направен од лесен : Новороденче/0-3 Месеци (5-9 lbs), 6 Месеци (3-6 Месеци) (10-16 lbs), и 12 Месеци (6-12 Месеци) (17-20 lbs).Нашите новина Бебе во едно парче се направени од издржлив блокирам ткаенина која е целосно машина перат. 100% Памук.Произведено во САД и Увезени.Нашата симпатична едно парче младата bodysuits имаат флексибилни, удобен и мек материјал за да се направи облекување лесно и задржи бебето удобно во текот на целиот ден, дури и за време на спиење време.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ