.

.

adidas Унисекс-Дете Vs Adv Cl CMF Inf Патики

adidas Унисекс-Дете Vs Adv Cl CMF Inf Патики

DEN 430.80

Количина на стоки
Достапно на барање

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Вратило мерки околу ниско врвот" од лак.Елегантен стил, големина надолу.Овие деца' чевли имаат кожа изгледа горниот дел со суптилна перфорирани 3-ленти за свежи и чисти изглед.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ