.

.

Fenteer Artisitic Метал Занает Тоалетна Хартија Носителот Самостојна Countertop 7 Тркалаат Ткиво Складирање Стои Багажник Организатор - Јавор

Fenteer Artisitic Метал Занает Тоалетна Хартија Носителот Самостојна Countertop 7 Тркалаат Ткиво Складирање

DEN 1567.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Погодни за студијата за статистика сала хотел дома дневна соба декорација.Железо уметност ролна тоалетна хартија рек носителот стојат, цврсти и издржливи.Бесплатни стои на countertop или подот, простор за заштеда на енергија и декоративни.Новина цртан филм растенијата дизајн, може да се одржи до 7 ролни хартија, или бања крпи.Водоотпорен обложени, се спротивстави на корозија и го издржат влажност во бањата.Опис : Железо уметност ролна тоалетна хартија рек носителот стојат, цврсти и издржливи. Бесплатни стои на countertop или подот, простор за заштеда на енергија и декоративни. - Новина цртан филм растенијата дизајн, може да се одржи до 7 ролни хартија, или бања крпи. - Водоотпорен обложени, се спротивстави на корозија и го издржат влажност во бањата. - Одговара за студија за статистика сала хотел дома дневна соба декорација.Спецификација : - Материјал : Железо - Боја : Црна Димензии : - Кактус : 36.5x12x29.5cm/14.37x4.72x11.61 инчен - Јавор : 36.5x12x28.5cm/14.37x4.72x11.22 inch Package Вклучува : 1 Парче Ткиво се Тркалаат Holder Note : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.2. Ве молиме овозможи 1-3мм разлики поради прирачник за мерење.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ