.

.

LeeXiang Момчиња И Девојки Лето 2 Пакет Поврзана Спортски Шорцеви,Деца Бебе Повик За Повлекување На Меки Шорцеви

LeeXiang Момчиња И Девојки Лето 2 Пакет Поврзана Спортски Шорцеви,Деца Бебе Повик За Повлекување На Меки Шорцеви

DEN 419.76

Количина на стоки
Достапно на барање

100% Памук.Се повлече На затворање. 机洗.Материјал : памук, меки, удобни и дише.Опремени се намали, удобно еластична корселе и странични џебови.Различни бои и цртан филм модели.Тоа може да биде совршено се совпаѓа со низа на врвот.Големина : 2 T 3 T 4 T 5 T 6 Years 7 Years.Погоден за : бебе, дете, малку деца.Многу погодна за роденден, забава, фотографија, градинка, внатре и околу куќата.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ