.

.

Elektroplate НИ Маринскиот Корпус USMC Скрипта Хром Авто Автомобил Камион Мотоцикл Амблем

Elektroplate НИ Маринскиот Корпус USMC Скрипта Хром Авто Автомобил Камион Мотоцикл Амблем

DEN 404.40

Количина на стоки
Достапно на барање

Хром амблем е 4 x 1.5 инчи со кора сјајна хром финиш загарантирана да трае животниот век на возилото.Комплетна инсталација и отстранување насоки вклучени со амблем - инсталација е потребно помалку потоа една минута.Сосема нов, врвен квалитет на производот.Произведени во Америка.Сад Маринскиот Корпус, USMC, EGA Хром, Авто Автомобил Камион Амблем 4x1½" хром позлатен лого.Симболи можат да се применат на возило или на било која друга тврда површина со посебна автомобилската лепило пена 3 M лента (вклучено амблем).Лесно и долготрајни прилог : трае толку долго како што го поседувате вашиот автомобил; не се погодени од екстремни временски услови или автомобил мие.Боја-safe : амблемот може безбедно да се отстрани без оштетување на бојата или површината ако сакате, во секое време и е УВ заштитен.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ