.

.

Божиќ Играчка Војник Рерна Mitts Тенџере Носителот Поставите Божиќ Nutcracker Кујна Оркестарот Готвење Шпоретот Ракавици Отпорни на Топлина Топла Влошки Рециклиран за С?

Божиќ Играчка Војник Рерна Mitts Тенџере Носителот Поставите Божиќ Nutcracker Кујна Оркестарот Готвење Шпоретот

DEN 407.76

Количина на стоки
Достапно на барање

НАЈДОБАР ПОДАРОК : Нашата фурна mitts и тенџере носители поставите вклучувајќи 1pcs кујна, фурна ракавици 10.6x6.7 Инчи, 1pcs тенџере носителите 7.1x7.1 Inches.Совршен за внатрешна готвење, печење,СКАРА или на отворено бразилецот итн.Исто така можете да ги најдете на иста кујнски крпи во нашата продавница.Координирање на вашата кујна со остатокот од кујната производи колекција на печка виси крпи,сушење душеци,и јадење крпи,итн.Тоа ќе биде одличен идеален подарок за жените,сопруга, мажи, бејкер, шпорет и така натаму.ОТПОРНИ на ТОПЛИНА ТЕХНОЛОГИЈА : Ова рерна mitts отпорни на топлина 482 F/ 250 C за Заштита на Раце & Зглобовите од горење додека вие уживате во готвењето и бразилецот.ЛЕСНО СКЛАДИРАЊЕ : кујната рерна mitts и тенџере носителот доаѓаат со јаже дизајн, па тоа е лесно за чување и висат нив преку суспензија ѕвони кога не се користи, освен вашата соба и да се направи вашата кујна изгледа повеќе почиста.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Exnundod рерна mitts и тенџере носителите на машина перат & фен безбедно.Памук поставата засилен така соочи нема да излезе по перење.НАЈУБАВИТЕ КУЈНА ОРКЕСТАРОТ РЕРНА MITTS : Совршен за дневно/празник/фестивали/славејќи го користите и да се координираат и со вашиот дом и кујна.Ние сме горди на обезбедување на врвен квалитет на тенџере носители и рерна mitts поставена,било какви прашања во врска со производ, ве молиме, ве молиме ни e-mail.Наскоро ќе добие одговор во рок од 24 часа.Големина : рерна мит-7x7inch, тенџере носителот-10.6x6.7inch.Материјал : Полиестер со 1cm памук внатрешни liner Package Вклучуваат : 1x Oven Мит +1x Pot Holder PRODUCT DESCRIBTION : 1.Мора да се има во собата на 2 рерна mitts & тенџере носители : нудејќи заштита до 482 F/ 250 C2.Силна и Ивица : Машина перат.НЕ BLEACH3.Одговара на Било оркестарот : Постојат стотици илјади рерна mitts во различни слики во нашата продавница.Ќе направам се најде еден најдобро за вас!4.Убава Прилог : Единствена и живописни слики ќе додадете некои кора од лимон за многу благи countertop.Ова е одличен ПОДАРОК за вашите пријатели и семејството! 5.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ИДЕЈА за роденден, празник, фестивали, годишнина, или секојдневна употреба.Секој сака овие уникатен дизајн и печатење.Многу се купуваат и групи за нивната кујна, готвење, СКАРА, и така натаму.100% ПАРИ гаранција за GARANTEE : ЖИВОТ ГАРАНТИРАМЕ Вашето задоволство е наш приоритет.Ние сме горди да им понудиме на нашите пријателски 30 ден ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање во случај да не сте 100% задоволни и сакаат да го вратите производот за БИЛО каква причина. *Нема Ризик * *Без Прашања*.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ