.

.

TOOYFUL Коса Ролки со Автоматска Контрола Виткање Кадрици Бранови се Држат Фризерски Додатоци

TOOYFUL Коса Ролки со Автоматска Контрола Виткање Кадрици Бранови се Држат Фризерски Додатоци

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Нежно да се косата, да креираат бранови, волумен и лифт без белег на косата.Само зафат ролки, нема потреба за клипови или игли, лесен за употреба.Влажна коса, малку пред,користите гел вода по отстранување на влакна ролки,fleeciness ефект ќе биде подобро.DIY косата дома, нема греење или хемиски адитиви, никогаш не му наштети на вашата коса.Различни големини за различни коса должина и косата видови.Опис : - DIY косата дома, нема греење или хемиски адитиви, никогаш не му наштети на вашата коса. - Само зафат ролки, нема потреба за клипови или игли, лесен за употреба. - Нежно да се косата, да креираат бранови, волумен и лифт без белег на косата. - Разни големини за различни коса должина и косата видови. - Влажна коса, малку пред,користите гел вода по отстранување на влакна ролки,fleeciness ефект ќе биде подобро.Спецификација : - Материјал : Пластика - Size : Прибл. - Должина на : 6.5 см/2.56 инчен Дијаметар : 32-милиметри/24mm/20mm Package Вклучува : Коса Rollers Note : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ