.

.

Niubiyaab Сечкање Одбор 1pc Кујна Сечење Одбор, Бамбус Сечење Одбор, Сечење Одбор Со Каналите, Масло бесплатни И Издржливи Кујна Алатка

Niubiyaab Сечкање Одбор 1pc Кујна Сечење Одбор, Бамбус Сечење Одбор, Сечење Одбор Со Каналите, Масло бесплатни

DEN 573.60

Количина на стоки
Достапно на барање

▲ Сечење одбор е лесно да се чисти и кујната е чист!Сезона на сечење одбор со нашата храна одделение готвење џерси и се мијат со вода, вашиот сечење одбор е исто како и нова. ➤Чувајте го остри ножот-дизајн на telomere сечење одбор спречува сечилото од стане досадна, така што вашиот нож станува поостри во еден подолг период на време. ➤Површината не се лизга текстура дизајн, сите круг мазна обработка. ➤Виси дупка дизајн, лесен за чување, не е лесно да се лизга. ➤Лесно да се користат рачки се лесни за чување и ќе може да се закачи на ѕид за да се задржи кујна.Материјал : Bamboo Size : 30x22x1.9cm Packing : 1.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ