.

.

Божиќ Порибување на Носителите за Мантија,4 Пакет Прилагодливи Порибување на Носителот на Не-Пропадна Порибување на Закачалки Лесни Порибување на Куки за Камин До?

Божиќ Порибување на Носителите за Мантија,4 Пакет Прилагодливи Порибување на Носителот на Не-Пропадна Порибување

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Лесен за Употреба-Порибување на Носителите за Мантија Поставено 4 : Само позиција на Божиќ порибување на носителот на вашиот mantel или биро, без потреба за нокти или завртки.Вие нема да мора да се грижите за овие порибување на носителите galling и кршење или повредени деца или домашни миленици.Лесни, но цврсти.На Порибување Закачалки за Мантија имаат софистициран низок профил дизајн кој нема да се меша со други Новогодишни украси на mantel.Пакетот вклучува : 4 Пакет Божиќ Порибување на Носителите во една кутија Customer Service : Ако имате било какви прашања, кои не биле одговорени тука во описот, ве молиме не двоумете се да порака на нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро, додека не се добива задоволни со резултатот.Овој елегантен сребро Божиќ Порибување Носител е совршен начин да се прикаже Божиќ чорапи, дури и потешки од оние И порибување на носителот нема да го одвлекува вниманието од остатокот на вашата мантија празник украси или други лица украси Овој дизајн ќе додадете контакт на вкусот на вашиот mantelpiece без надмоќна вашиот елегантен декор На Порибување на Носителите за Мантија се користат да се откажам Божиќ чорапи на mantel и огниште, додавање на некои празнична атмосфера, што е одлично за Божиќ партија украси Зошто го избере нашиот Божиќ Порибување на Закачалки? 1.На овој начин, може да се прилагоди за да одговара на вашиот mantel.Здрав Порибување на Закачалки за Mantel : Божиќ порибување на носителите за камин, се направени од цинк легура материјал, лесни метални прскање третман, кој ја покажува убавината на метал додека помагање на спречат оксидација.Прилагодливи Божиќ Порибување на Носителите Димензии : Ширина : 0.На Порибување на Носителите за Мантија се погодни за бесење чорапи, garlands и светлата од камини.Еден пакет содржи 4 пакет порибување на сопствениците, што е доволно за вас да се користи во Божиќ партија или празник декорација.47 инчи, Дебелина : 0.Цврсти и издржливи, Божиќ порибување куки може да се одржи до 10 килограми, доволно силна за да се одржи целосна Божиќ порибување.На порибување за пропелер може да се прошири за да се приспособат на mantels на различни дебелини : скатен, плитки, сложени, тенок и дебел.Вие нема да веруваат дека Порибување Куки може да се одржи, па дури ни чорапи дека Дедо мраз е исполнет до гребенот (до 10 килограми)! 2.Широко се користи Божиќ Порибување Носители : порибување На држачот за мантија е практична алатка за вашиот Божиќ чорапи или други украси, како garlands и светлата од камини.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ