.

.

IDL Пакување 3/4 Затворена 304 од не ' Рѓосувачки Челик Крило Заптивки за 201/304 Тип на Нерѓосувачки Плоскости (Пакување од 50) – Рѓа Отпорни Тешки-Должност Плоскости Запти?

IDL Пакување 3/4 Затворена 304 од не ' Рѓосувачки Челик Крило Заптивки за 201/304 Тип на Нерѓосувачки Плоскости

DEN 814.80

Количина на стоки
Достапно на барање

Ние препорачуваме користење на Затворен 304 од не 'Рѓосувачки Челик Крило Пломби со S-262' Рѓосувачки Челик Плоскости Tensioner и Нерѓосувачки Челик Плоскости Тип 201 или 304 да се постигнат најдобри резултати.СИЛНА ПРИЦВРСТУВАЊЕ ЗА ДОЛГО ВРЕМЕ : Овие нерѓосувачки челик плоскости печати имаат силна држи способност.Можете да ги најдете сите на овие производи во нашата IDL Пакување Бренд Продавница.Ние всушност ги користат овие производи за себе кога пакување и исполнување на нарачки.ТЕШКИ-ДОЛЖНОСТ & КОРОЗИЈА-ОТПОРНИ ПЕЧАТИ : 3/4 инчи затворени 304 од не ' рѓосувачки челик крило пломби (пакување од 50) наменета за употреба со 3/4 инчи широка нерѓосувачки челик плоскости тип 201 или 304.На тип на 304 нерѓосувачки челик, од кои овие метал плоскости клипови се направени има одлична отпорност на корозија и високи скрши силата што го прави овој вид на печат се најдобра опција за надворешна употреба.ЗА IDL ПАКУВАЊЕ : Одговорен и внимателен пристап кон сите клиентите треба да е клучен принцип на нашата услуга.Дали транспорт материјали во ветер или сонце, топло или ладно време, оваа нерѓосувачки плоскости фиксна со плоскости пломби ќе ја задржи својата сила и веродостојност. Овие плоскости пломби се дизајнирани за употреба со 201 или 304 видови на нерѓосувачки челик плоскости.Ние го цениме нашите клиенти и само што нудат пакување на производи кои се внимателно избрани и одобрени од страна на нашата пакување експерти.Можете да ги најдете сите овие здрав производи на нашите IDL Пакување Бренд Продавница.ВИСТИНСКИОТ ИЗБОР ЗА НАДВОРЕШНА употреба : Нерѓосувачки челик плоскости (или понекогаш наречен нерѓосувачки челик здрав) е дизајниран да го издржат тешките влијание на интензивна времето средини.IDL Пакување претставува тешки-должност и 'рѓа-отпорни 3/4 инчи не' рѓосувачки челик крило пломби од затворен тип за 3/4 инчи широка нерѓосувачки плоскости во пакување од 50.НАЈДОБРО ОДГОВАРА : се Препорачува користење на Затворен 304 од не 'Рѓосувачки Челик Крило Пломби со S-262' Рѓосувачки Челик Плоскости Tensioner и Нерѓосувачки Челик Плоскости Тип 201 или 304 да се постигнат најдобри резултати.Откако плоскости е гајтанот низ здрав печат и затегнати со tensioning алатка, на крилја на печат се изедначува со чекан тип алатка. Нерѓосувачки челик, од кои овие метал плоскости клипови се направени има одлична отпорност на корозија и е погодна за тешки-должност апликации.За разлика од црна челик здрав, од не ' рѓосувачки челик плоскости може да издржи влијанието на груби средини, како што се морски, дождови, студени температури, итн.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ