.

.

NCONCO Бебе Рака Медицинска Перница Доењето Рака Перница Перница Перат Рака Остатокот Перница

NCONCO Бебе Рака Медицинска Перница Доењето Рака Перница Перница Перат Рака Остатокот Перница

DEN 2311.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Памук.Покрај тоа, исто така можете да unfasten на јадицата-n-јамка за да се користи како нап време перница, деца перница за спиење и сл.Отстранлив pillowcase за погодно за перење; Лесен дизајн, лесно да се носат.Исто така може да се користи по јадење да им помогне на бебето burp удобно.Направени на квалитетот памук и PP памук лагер, мека и дише, пријателски за babys чувствителна кожа.Нежно поддршка babys главата додека помагање на ублажување на старателите рака вирус за време на доењето или шише хранење.Спецификација : Материјал : Памук + PP Cotton Product Големина : 29x22cm / 11.4x8.7in Color : Жолта Фокс, Плава Риба, Поларна Мечка (Изборен)Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3cm (0.4-1.18") разликата се должи на прирачник за мерење и мали варијации на боите за различни екранот поставување.Ви благодариме за вашето разбирање, убав ден!Пакетот Вклучува : 1 x Рака Nuring Перница.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ