.

.

Океанот Магнетни Автомобил Планината, Мобилен Телефон Носителот Компатибилен со Сите мобилни Телефони за во Автомобил Непречен Магнет Автомобил Телефон на Држач?

Океанот Магнетни Автомобил Планината, Мобилен Телефон Носителот Компатибилен со Сите мобилни Телефони за во

DEN 458.16

Количина на стоки
Достапно на барање

Премиум Материјал : Алуминиум легура.Protable Мини-големина, не преземањето на просторот.Брзо ги собереш и место и со една рака, бесплатно вашите раце и остварување на повици и GPS навигација повеќе погодно.Цврстата : магнетното телефон носителот може да се создаде моќна привлечност дека цврсто ги поддржува на вашиот уред додека што ќе ви овозможи да се вози без одвраќање.Здрав во различни ситуации, како што нагло сопирање,се случува во текот на брзина се судрат,и вози на нерамен планински пат. 360° Прилагодливи Магнет Мобилен Телефон ПланинатаМожете да ги ротирате вашиот паметен телефон или зглобот на вашиот екран за да ја вашата преферирана позиција, како ви се допаѓа.Мал мобилен телефон сетови за во автомобил за вашиот сакан автомобил.Можете да ги ротирате вашиот паметен телефон или уред на вашата сопствена волја, обезбедување на најдобри агол на гледање.Топло совети : Бидете сигурни дека ќе им даде на магнетни телефон планината 24 часа да се држиме убаво пред да го користите.Само тоа може да се постигне најсилните лепливоста.Ова магнетно автомобил телефон носителот може да не одговара за некои криви dashboards.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви проблеми со компатибилноста.Применливи scenarios Not само за автомобили, но исто така и за бироа, кујни, бањи, па дури и снег.Usage1. Избрише чистење на задниот дел на телефонот.2. Се држи на мобилен телефон печ на центарот позиција на задната филм на мобилен телефон и притиснете на далноводи цврсто, и тогаш го користиме по 3 часа.3. Откине двострано лепило заштитен филм на база, инсталирајте стојат база на чисти табелата и притиснете го цврсто за 20 секунди пред да им се овозможи да одат и да ја користите еднаш по 24 часа за да се направи тоа целосно да се лепливи.4. Прикачување на заградата на магнет плоча и да ја инсталираш успешно.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ