.

.

Среќна Нова Година 2021 Бранови Победи Жените Плетени Капа Шамија Сет Зимски Топло Згусне Капчиња Beanie Шапка Капа Отворено Ски-Црна

Среќна Нова Година 2021 Бранови Победи Жените Плетени Капа Шамија Сет Зимски Топло Згусне Капчиња Beanie Шапка

DEN 455.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Плетени. 【 Едноставен, Чист Дизајн 】 черепот Skullies Beanies на сплетам beanie шапка.Класичен черепот капа одлична за секојдневно носење или се совпаѓаат со вашето зима облека. 【Прилагодливи Против пролизгување Врзани Зимска Шапка】се Повлече На затворање.Капакот е прилагодлив како што сакаш, во зависност од вашата цел, дејноста или какви и да се грижам ќе се прави што ќе биде облечен оваа капи.Носи директно да се најдлабоките beanie за целосно ги покрива ушите за дополнителна заштита.Или fold тоа како битник beanies.забава, мода стилски и квалитет. 【 Еластичен Дизајн Одговара на Повеќето 】 Ние ги користиме растеглив материјал, така што можат да се прилагодат на различни главата форми, без разлика дали се мали главата или голема глава дури и кошарка главата.Бејзбол капа Поврзана Beanie Шапка е лесно да се носат или ги тргнеме, комбинира многу се водат и сит се вклопуваат, секојдневен beanie капи погоден за повеќето Жени & Мажите. 【 Функција】 Држи главата топло прикривање на ушите и ви држи пријатно под капа.Овие мека, ребрести поврзана есен/зима капи се доволно долго да се задржи главата и ушите покриена без да се обемни, совршен за сите активности на отворено, како скијање, сноубординг, уметничко лизгање, трчање, велосипедизам, пешачење, одење на кучето, или само потрага стилски итн. 【 Фестивал Подарок Идеи 】Новина Beanies & Поврзана Капи како подарок да им даде на мама тато бабата дедото пријатели брат роднини љубовници.Skullies Капа се одлични за Денот на Мајката Денот на Таткото ноќта на Вештерките Божиќ, денот на Благодарноста и сите прилики.Погоден за Сезона - Пролет/Есен/Зима.Оваа мека,поврзана црна шапка е поврзана доволно долго да се задржи главата и ушите покриена без да се обемни, совршен за сите активности на отворено, како скијање, сноубординг, уметничко лизгање, трчање, велосипедизам, пешачење, одење на кучето, или само потрага стилски итн.Сплетам изградба ви држи топло, ќе се чувствувате неверојатна со оваа црна шапка.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ