.

.

Surebuy торбичката за PS4, Преносни Патување за Носење со Прилагодливи Рамо, Рака, Водоотпорен Лесни Патна Торба Компатибилна со Playstation 4

Surebuy торбичката за PS4, Преносни Патување за Носење со Прилагодливи Рамо, Рака, Водоотпорен Лесни Патна Торба

DEN 2131.20

Количина на стоки
Достапно на барање

【ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ】Оваа Носејќи Вреќа е направен од висок квалитет на најлон крпа материјали, кои се носат consistant, водоотпорен, dustproof, силен, здрав, издржливи, сигурен и има долг животен пат. 【ПРИЛАГОДЛИВИ РАМО, РАКА】Патната Торба за PS4 усвојува прилагодливи рамо, рака за лесно backpacking.Можете исто така да го носат со раце.Целосно заштита за PS4 и модни додатоци од стискаш, шок, гребење и прашина. 【ЛЕСЕН И ПРЕНОСЛИВ】големината на ова Патување Случај за PS4 е приближно 32 x 13 x 31cm, а тежината е за 400g, кој е компактен и лесен, лесен и удобен за носење и чување. 【ПРОФЕСИОНАЛНИ】голем управување да се задржи за PS4 и додатоци организиран и заштитени.Се состои од главен џеб одржување и заштита за PS4 систем, пред се џеб за Play Station камера, контролори, кабелот за напојување и други додатоци, како и неколку мрежа внатре џебови за игри. 【КВАЛИТЕТОТ ПОДДРШКА】прекрасен избор за вас.Ако имате било какви прашања со вашиот пренослив Чанта, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и да се обезбеди целосно решение.Спецификации : Боја : Црна Материјали : Најлон Крпа Компатибилен : за PS4 и додатоци Големина : Прибл. 32 x 13 x 31cm Тежина : 400g Пакет Листа : 1 x Патна Чанта за PS4 (За PS4 не е вклучена.) Забелешка : ве Молиме забележете дека новиот тип и стари тип на производот ќе биде испратен по случаен избор, и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ