.

.

Ерик Клептон Се Префрлите Контролер Кожата Налепница Заврши Целосен Сет Заштита Faceplate Конзола,Аниме Игра Заштитник Заврши Целосен Сет Заштитна Faceplate Налепници

Ерик Клептон Се Префрлите Контролер Кожата Налепница Заврши Целосен Сет Заштита Faceplate Конзола,Аниме Игра

DEN 1521.60

Количина на стоки
Достапно на барање

ВИСОК КВАЛИТЕТ изработени од ПВЦ материјал,мазна чувство како бебешка кожа спречување тоа од секојдневните гребнатини, удари, прашина и други влијанија.ПРЕЦИЗНОСТ НАМАЛИ ОДГОВАРА : Прецизност намали за совршено се вклопуваат.Лесно да се отстрани па можете да ја менуваат стил и дизајн.Оваа заврши остава леплива остатоци кога лупено.Нема ограничувања - не се Меша со Копчиња или Сензори, чувствувате ПВЦ Кожата Материјал независно тестирани и одобрени.Додатоци структура : Двојно се справи со налепница + справи со поддршка на филмот + домаќин назад налепница + ТВ кутија предниот и задниот дел од филмот + ТВ кутија страна филмот.Најдобар подарок : high-end единствена заштитна обвивка, совршена боја шема, исклучителна пакување кутија, е најдобриот подарок за Префрлање игра љубовници.Оваа заштитна случај е dockable, Некои се Префрлите основи се построги, па тоа isimpossible да се вклопи во случај во база.Но ова нема да го оштети вашиот база.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ