.

.

DEYYA Черепот Змија Перење Кошница Облека Складирање Забавува Перење Складирање Домаќинство Организаторот за Дома

DEYYA Черепот Змија Перење Кошница Облека Складирање Забавува Перење Складирање Домаќинство Организаторот за

DEN 887.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Големина : голем дијаметар што е погодно за вчитување облека : 19.3x11.8x15.9 во/49x30x40.5 cm.Материјал : 300 D Оксфорд Ткаенина ПВЦ,водоотпорен,силна и носат-отпорни.Виткање складирање кошница, многу лесен и лесно да се носат далеку.Погоден за семејството, за статистика, универзитет дом, итн.Опремени со трајни и мека рачка,модерно и удобно.Нашите перење забавува : безбедно и удобно да се користи со стабилна поддршка пост,во меѓувреме задебелена дното, постабилна и издржливи.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ