.

.

Мини Фудбал Цел Преносни Фудбал Нето Pop-Up Цел Мрежи Возрасни Фудбалски Тренинг Опрема за Деца Фудбал Цели Преносни Фудбалски Гол со Двострано Pop-Up Нето Користи за На

Мини Фудбал Цел Преносни Фудбал Нето Pop-Up Цел Мрежи Возрасни Фудбалски Тренинг Опрема за Деца Фудбал Цели

DEN 2282.40

Количина на стоки
Достапно на барање

Внатрешна и надворешна : Оваа група може да се користи во затворени простории или надвор, во дворот, така што може да игра на целата година.Без разлика дали сте дома или на терен за обука употреба, и да се задоволат побарувачката.Зголемување на детството забава : Преку фудбал, додавање, корне, трчање, децата способност да се реагира и тимска работа, тие може исто така да се вежба, да се промовира растот на коските, корист на детето висина, и може да се зголеми на детето детството живот Среќа.Лесно pop-up ќе се задржи во место кога постои сериозна правец и fiercest клоци.2. Полиетилен фудбал нето, дозволувајќи таа да биде погоден од топката повеќе пати, а не кршење или губење на формата, Нашите фудбалски цел брзо може да се појави за да ги собереш игра насекаде, во секое време.3. Зголемување на детството забава : Преку фудбал, додавање, корне, трчање, деца способност да се реагира и тимска работа, тие може исто така да се вежба, да се промовира растот на коските, корист на детето висина, и може да се зголеми на детето детството живот Среќа.Пакувањето на производот : 1 x Фудбалски гол + Додатоци (пластична база + кат нокти + пакување торба + pop-up нето).

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ