.

.

Големо Куче Чинии, Лесен за Чистење Куче Сад Мали и Слатки Форма за Мачки за Кучиња(Портокал)

Големо Куче Чинии, Лесен за Чистење Куче Сад Мали и Слатки Форма за Мачки за Кучиња(Портокал)

DEN 379.20

Количина на стоки
Достапно на барање

На извртување тока дизајн може да биде поставен на куче кафез, мачка кафез, ferret кафез и други домашно милениче кафези. Голем Калибар Отворен Сад : Големи отвори, плиток сад дизајн, не е блокирање на брада и намалување на мачка сопственик е непријатност во исхраната. 【Голем Калибар Отворен Сад】Големи отвори, плиток сад дизајн, не е блокирање на брада и намалување на мачка сопственик е непријатност во исхраната.Или можете да ги користите како основни сад. Завртка Тока Дизајн : куче гајба сад со кружен сад дизајн може да се користи како кафез храната сад или кафез вода сад. 【Тиква Форма】Симпатична тиква форма, мали и слатки форма, домашни миленици имаат поголем апетит за јадење. Отстранлив Фидер : Виси храна, вода сад е отстранлив за полесно расчистување, се пополни, или да ги отстраните.8 во грешка поради прирачник за мерење.4in Пакет Листа : 1 x Пластични Фиксна Bowl1 x Пластични Извртување Buckle1 x Нерѓосувачки Челик Bowl Note : ве Молиме овозможи 1‑2cm / 0.На извртување тока дизајн може да биде поставен на куче кафез, мачка кафез, ferret кафез и други домашно милениче кафези.Постои пластични фиксна сад и метален сад во еден сет, можете исто така да ги одвои во 2 чаши. Мултифункционален Употреба : Ова куче храни сад закачите директно на кафез за лесно хранење.Хранењето сад може да се користи за мачки, кучиња, птици, гвинеја свињи и други домашни миленици.Функција : 1.

Деталните информации

Item Type:
Dog Bowl
Material:
Stainless Steel + Plastic
Size:
Approx. 13x11x3.5cm / 5.2x4.3x1.4in
Package List:
1 x Plastic Fixed Bowl :
1 x Plastic Twisting Buckle :
1 x Stainless Steel Bowl :
Please allow 1‑2cm / 0.4‑0.8in error due to manual measurement. :

Тие исто така купуваат со овој производ