.

.

HANHANXIAO Куче Рампата 3 Чекори - Brown&Бело

HANHANXIAO Куче Рампата 3 Чекори - Brown&Бело

DEN 892.80

Количина на стоки
Достапно на барање

Безбедна употреба:им Помогне на вашето домашно милениче безбедно да стигнат до каде сака да оди.Погоден за мали и Средни домашни миленици, - Тестирани за поддршка на над 45 кг.Издржливи ткаенини-наредени чекори за да се заштити вашето домашно милениче шепи и да се спречи пропаѓање.Безбедно добиете вашето домашно милениче до и од вашиот кревет, кауч, столици.За пет користете само—без човечка употреба.Customer Service - Ако имате било каков проблем, не се двоумете да не контактирате.Спецификации : Скалило рамка боја : Black Stairs Материјал : PPCover Боја : Бела+Brown Cover Материјал : Flannelette Cover Дебелина : 0.4"Вкупната Големина : 13.7"(W)x17.6"(D)x11.7"(L)Секој Чекор Длабочина : 5.9"на Секој Чекор Висина : 3.9"Нето Тежина : 3lbs Weight капацитет : 45lbs.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ