.

.

SALUTUY Duster, Анти-Статички Чистење со Четка Рачно Изработени Duster за Хотел за Автомобили, за Дома за Дневна Соба за Спална соба

SALUTUY Duster, Анти-Статички Чистење со Четка Рачно Изработени Duster за Хотел за Автомобили, за Дома за Дневна

DEN 1197.60

Количина на стоки
Достапно на барање

Миење на рацете нема да го оштети вашиот ној пердув или влијае на нејзината прашина собирање на способност, но ве молам нежно ја мие со ладна вода и детергент.Тоа е повеќенаменски употреба, може да се користи за чистење на вашата книги, тастатура, и украсни статии.Усвојува трајни и обновливи дизајн, duster е перат, обновливи и трајни производи за долга употреба.На занаетчиски duster изгледа многу модерен и убави, тоа е лесен и едноставен за употреба.Дршката дизајниран со виси јаже, лесно за чување на duster и висат на ѕидот. 1. Тоа е повеќенаменски употреба, може да се користи за чистење на вашата книги, тастатура, и украсни статии.2. Усвојува трајни и обновливи дизајн, duster е перат, обновливи и трајни производи за долга употреба.3. На занаетчиски duster изгледа многу модерен и убави, тоа е лесен и едноставен за употреба.4. Дршката дизајниран со виси јаже, лесно за чување на duster и висат на ѕидот.5. Миење на рацете нема да го оштети вашиот ној пердув или влијае на нејзината прашина собирање на способност, но ве молам нежно ја мие со ладна вода и детергент.

Деталните информации

  :
Item Type:
Duster
Material:
Ostrich Feather + Wooden
Total Length:
Approx. 34cm / 13.4in
Handle Length:
Approx. 15cm / 5.9in
Package List:
 
1 x Duster :

Тие исто така купуваат со овој производ