.

.

Мобилен Телефон Флип Случај Покритие За Samsung Z Флип 3 Случај, Галакси Z Флип 3, Кожен Паричник Samsung Z Флип 3 Картичка Случај, Виткање Покрие Анти-Нула Shockproof Заштитни Случ

Мобилен Телефон Флип Случај Покритие За Samsung Z Флип 3 Случај, Галакси Z Флип 3, Кожен Паричник Samsung Z

DEN 484.32

Количина на стоки
Достапно на барање

【Компатибилни модели】за Samsung Галакси Z Флип 3 заштитни случај е компатибилен со Галакси Z Флип 3 5 G 2021 паметни телефони. (Ве молиме проверете ја модел на телефон внимателно пред да го купат). 【Z Флип 3 Card Slot Случај】Практични Картичка Слотови Носителот Вграден кредитна 2 картичка, така што ќе може да ги носите вашите ID/кредитни/дебитни картички/пари. 【Материјали и Технологија】кожа дизајнот на задниот дел од телефонот случај, прецизни ласерско сечење технологија, лесна-за-допир уред копчиња, ултра-тенок и лесен, фина текстура, мазни рабови на телефонот случај, се чувствуваат удобно рака, избегнувајте гребење на вашите прсти. 【Прецизни инцизија】Флип 3 телефон случај прецизни cutouts совршено се вклопуваат во позиција на копчиња кои се за лесен пристап до сите порти и копчиња. 【Рамо, рака】Долго рамо, рака, злато хардвер на линкот не рѓа.Нашите за samsung флип 3 случај се Создаде различни стилови со стандардот кожа за на рака на иста боја.Имате слободата на вашите раце и ќе можете брзо да се земе слики насекаде.Многу погодна за шопинг и туризам.Функција : -100% Сосема Нов и со Висок Квалитет.-Овој стилски телефон случај е само компатибилни со : за Samsung Галакси Z Флип 3 5 G.-Прилагодлив на рака, што го прави совршен додаток на вашата излети или патување-телефонот случај е направен на СТП кожа материјал, кој е модерен и лесно да се носат.-Тоа може да се одржи до 2 картички.тоа не е тесна и тоа е лесно да се извади.-Овој мобилен телефон случај достигна анти-капка, отпорно на гребење, не се лизга, и анти-отпечатоци од прсти.-Секоја дупка на нашите телефонски случај е токму за да ги намали.-Прецизни cutouts овозможи целосен пристап до сите функции и контроли (Камера, Сензор за Отпечатоци, Копчиња, Порти итн.).Пакет се вклучени : 1 x Случај.Забелешка : Поради различни екранот и светлосни ефекти, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од бојата прикажани на сликата.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ