.

.

Жените Pullover Џемпер, Turtleneck Долг Ракав Мода Шарени Боја Блок Шарени Поврзана Скокач Зима Симпатична Блузи

Жените Pullover Џемпер, Turtleneck Долг Ракав Мода Шарени Боја Блок Шарени Поврзана Скокач Зима Симпатична Блузи

DEN 311.76

Количина на стоки
Достапно на барање

【Испорака】Стандард За Испорака : 7-15 Дена & Забрзана Испорака : 3-7 Дена. 【Големина Известување】:на Нашите производи се во Азија големини, кој работи помали 1-2 големина од НАС големина.Ве молиме погледнете го големина на табелата во сликата 3.На пример, ако сте M големина во НАС, ние ве советуваме L или XL за нашата големина.затворање. 【Услуга】Ако не сте задоволни со нашите производи и имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и се обидуваме се потрудиме да услуга за вас. 【 Политика на враќање】 : Ќе можат да поднесат барање за замена или рефундирање во рок од 30 дена од денот на приемот на нарачката.затворање. 【Главен Материјал】 Полиестер : На Удобен Опремени Врвот е направен од мек материјал,дебели, дише, одличен квалитет со еластичен одговара стил, сосема удобно да се носат за есен/ есен/ зима. 【Шик Стил】Симпатична/ Неврзан/ Basic/ Сладок/ Plain/ Удобен/ Неформално/ Мода/ Едноставен/ Класичен/ Свежа/ Секси/ Трендовски/ Рекреација/ Basic/ Еластичен Се Вклопуваат/ Тенок Опремени. 【Уникатен Дизајн】Длабоко V Деколте/ Јазол Пресврт Пред/ Крст Заврши Пред/ Plain/ Долг Ракав/ Солидна Боја/ Ruched/ Чиста Боја/ Pleated.Погоден за сите видови на фигура,ќе се чувствувате блиску, но опремени/опуштено под оваа Есен врвот.Тоа е голем натпревар со шорцеви, тексас фармерки, leggings и здолниште. 【Сезона】Главен на Есен/ Есен/ Зима Сезона.На bodycon намали создава заводлива силуета.Оваа Жените Ruched Блузи fress секогаш може да се создаде различни стил и се прилагодува на различни температури.Длабоко V Necklin додава малку sexiness и да се создаде релаксирана, но стилски изглед.Оваа Симпатична Опремени Т-Маица совршен за лесна случува секојдневно носат. 【Повод】 : Само обичен натпревар ќе ви даде одличен изглед,Работи совршено на своето или под слоеви, и да се меша и натпревар без никаков напор.Погоден За Секојдневниот Живот / Неврзан / Home / Пижами Панталона / Дневна Носат / Sleepwear / Спална соба / Училиште / Плажа / Outdoor Sports / Lounging / Shopping / дружи Со Пријатели / СКАРА / Викенд / Партија / Одмор / Празник / Хаваи / костими за капење се прикријат / Работи / Џогирање / Јога / Породилно Носат за Бебе Туш.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ